8 Березня

Шановні жінки, колеги! Вітаємо вас зі святом весни. Сьогодні ми відзначаємо ваше свято, свято ніжності, краси та милосердя. Ваша відданість та працелюбність, кмітливість та здібності є великою допомогою для розвитку нашої громади та ліцею.

Ми дуже пишаємося вашою відданістю та працелюбністю, кмітливістю та здібностями, які неоціненні для нашої спільноти. Разом з тим, цінуємо вашу волонтерську діяльність та підтримку наших солдат. Ваша самопожертва та відданість - це великий приклад для нас усіх.

Ви - мама, донька, сестра, дружина, колега та наставник, які додають кольору та значення нашому життю. Ваша допомога надзвичайно цінна для нас, і ми висловлюємо подяку за вашу відданість та волонтерську діяльність.

Нехай кожен день приносить вам здоров'я, щастя та радість, а ваша відданість та сила допомагають вам досягати великих цілей та мрій. Ще раз вітаємо зі святом 8 Березня та висловлюємо свою повагу та подяку.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (08.03.2023)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 2.0/1