Батьківська конференція

Трикутник партнерства: вчителі-діти -батьки

«Коли школа, громада, батько та мати
виступають в єдності – це справжнє навчання
дітей мудрості, любові, гармонії доброти,
ласки і вимогливості»
Василь Сухомлинський

3 лютого 2023 року у Молодійському ліцеї відбулася батьківська конференція. Серед присутніх були: батьки, вчителі, учні, психологічна служба закладу, сільський староста – Лазар ФІАЛКОВСЬКИЙ, представники ювенальної поліції Чагорської ТГ.

Директор ліцею, Філіча САРАФІНЧАН, ознайомила присутніх із порядком денним та розповіла про виконання Стратегії Молодійського ліцею на 2020-2025 роки, безпечне освітнє середовище, труднощі та виклики, пов’язані з нинішньою ситуацією в Україні.

Представники ювенальної поліції акцентували увагу на відповідальності батьків за вчинки дітей та провели профілактичні бесіди про правопорушення серед неповнолітніх. Проінформували про служби та організації , до яких можна звернутися у разі, якщо вони стали потерпілими або свідками вчинення домашнього насильства. Про типові ознаки булінгу та відповідальність за діяння.

Марія СУСЛИК, психолог ліцею, надала рекомендації, як допомогти дітям пройти крізь виклики війни. Що зараз, як для батьків, так і для педагогів надважливим є підтримати учнів. Не лише дати знання, а й мотивувати їх здобувати, дієво залучити до навчального процесу школярів. Коли дитина психологічно налаштована, відчуває підтримку, у неї з’являється більше мотивації навчатися, вона звільняється від зайвих хвилювань та направляє енергію на те, що їй цікаво, що її розвиває.

Олена КРУЛІКОВСЬКА, заступник директора з навчально-виховної роботи, розповіла про особливості дистанційного навчання, зокрема, в умовах воєнного стану. Ознайомила присутніх з особливостями складання учнями 11-х класів НМТ-2023. Подякувала батькам і дітям за участь у олімпіадах і конкурсах .

Оксана МАНДРЕК, заступник директора з виховної роботи, підкреслила, що академічна доброчесність залежить від усіх учасників освітнього процесу, починається із доброчесної поведінки кожного: учнів, батьків, вчителя. Висловила щиру вдячність присутнім за активну участь у волонтерській роботі.

Отже, співпраця родини і школи має ґрунтуватися на взаємоповазі, рівноправному партнерстві. Педагогічний колектив та колектив батьків – це єдиний живий організм, об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю.

Колектив Молодійського ліцею щиро вдячний батькам, які знайшли час і можливість завітати до ліцею, адже батьківська громадськість – важливий союзник закладу освіти у вихованні та навчанні молоді, формуванні життєвих цінностей, стійких переконань, відповідальності за навчання та власну поведінку.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.03.2023)
Переглядів: 101 | Рейтинг: 0.0/0