День матері

Щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначають свято, що присвячене одній з найрідніших людей у житті – Матері, День матері у 2023 році припадає на 14 травня. Це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Найперше слово, яке вимовляють діти в усіх країнах світу, – це слово «мама», і вже за цим святим і найріднішим словом діти навчаються інших слів своєї рідної мови. Мама, матінка, матуся…
Зворушливе відеовітання з нагоди Дня матері підготували учні Молодійського ліцею . Вони зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати за любов і турботу.
З дитячих вуст звучали найщиріші слова подяки матерям.
Дорогі жінки! Милі мами і бабусі!
Вітаємо вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок.             Немає людини ближчої і ріднішої! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку ваших оселях!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (10.05.2023)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0