День захисту дітей

У День захисту дітей, у Молодійському ліцеї панувала неймовірна атмосфера радості, гри і веселощів. Діти насолоджувалися кожною митькою цього святкового дня, що був сповнений безтурботного дитинства.

Всюди по шкільному двору розляглися гомон і сміх дітей. Незважаючи на те, що були зайняті розвагами, малюнки та розфарбовані бетонні плити свідчили про творчий підхід і виявлення дитячого таланту. Радісні малюнки, що прикрасили плити, були різними: весняні квіти, барвисті метелики, сонечка, яскраві візерунки. Кожен малюнок викликав усмішку і радість серед учнів, які демонстрували свою художню майстерність та творчий потенціал.

На подвір'ї школи влаштовувалися різноманітні активності, що наповнювали свято енергією та веселощами. Діти залюбки брали участь у конкурсах та іграх, які сприяли розвитку їх навичок і змагального духу.

Цей День захисту дітей в Молодійському ліцеї залишиться у серцях кожного дитини назавжди. Цей святковий день наповнений грою, сміхом, творчістю та незабутніми враженнями, що сприяють розвитку дитячого потенціалу і надають відчуття безпеки та любові до світу.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.06.2023)
Переглядів: 88 | Рейтинг: 0.0/0