Міжнародний день захисту клімату

15 травня — Міжнародний день захисту клімату

Відбулася екологічна акція у  парку відпочинку с. Молодія, де чудово проводять час діти з батьками, учні, молодь села та гості.

Учні переконанні, що дбати про чистоту довкілля потрібно незалежно від пори року.

Але…. На жаль трапляються випадки умисного псування лавок для відпочинку, урн для сміття, огорож та іншого майна.  Закликаємо до збереження парку.

Інформація для відома, для тих хто умисно пошкоджує майно:

Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах -   карається штрафом від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Тож, давайте збережемо разом з вами зелену зону центру села! Нехай він і залишається улюбленим нашим парком для відпочинку киян, де можна відпочити душею послухавши співи пташок, посидіти на лавці чи газоні читаючи книгу, погодувати майже ручних білочок і диких птахів, займатися спортом та просто насолоджуватись життям.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.05.2023)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 0.0/0