Першовересень – всенародне свято мудрості, доброти і людяності.

Першовересень – день знань, свято кожної родини, свято кожної школи . Сьогодні здорова, щаслива дітвора, разом з батьками, бабусями й дідусями, від самого ранку юрбиться  на подвір'ї нашого ліцею.

Гостинно відкрились двері для всіх учнів . Маленькі, несміливі першокласники вступили урочисто до свого першого навчального закладу. А для випускників були побажання , щоб останній рік, проведений у стінах рідного ліцею, став роком роздумів, наполегливої  праці, духовного зростання.

На святі Першого дзвоника було багато вітань і побажань школярам, педагогам, батькам від  директора ліцею Ф.В.Сарафінчан , сільського голови Г.С. Коблюка , керівника відділу освіти  О.В.Семинюк, ЗНВР О.В .Круліковської.

Новий 2022/2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли Україна вистояла у протистоянні з однією з найпотужніших армій світу, заплативши за це тисячами людських життів, втративши частину своєї території. Але ми віримо-ПЕРЕМОГА за нами !На нашій землі запанує мир та добробут!

Нехай  чекають Вас тільки нові пізнання, успіх і везіння, нехай день знань надихне на нові досягнення, дасть тверду опору для подальших життєвих перспектив!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (01.09.2022)
Переглядів: 184 | Рейтинг: 5.0/1