Публічний звіт 2022

Загальні збори колективу ЗЗСО з традиційним публічним звітом про діяльність Молодійського ліцею протягом 2021/2022 н.р.

Кожен навчальний рік особливий і неповторний.Підведення його підсумків спонукає до осмислення досягнень і невдач, проблем і пошуків шляхів їх вирішення. Який же слід залишить в історії Молодійського ліцею 2021-2022 навчальний рік?

Дирекція Молодійського ліцею Чагорської сільської ради  сьогодні, 19 серпня 2022 року, звітувала на загальних зборах (конференції) колективу ЗЗСО про діяльність протягом 2021/2022 навчального року.  Загальні збори (конференція) проходили у дистанційному форматі (онлайн). Делегованими представниками були члени батьківського комітету закладу, учнівського самоврядування та педагогічної ради закладу. У роботі взяли участь 90 чоловік.

На загальних зборах (конференції) розглянуто наступні питання порядку денного:

• 1. Про затвердження Положення про загальні збори (конференція) Молодійського ліцею. Доповідач:  Філіча САРАФІНЧАН, директор ліцею.
  • 2. Про затвердження Положення про порядок звітування директора Молодійського ліцею перед громадськістю.
    Доповідач: Філіча САРАФІНЧАН, директор ліцею.
  • 3. Про затвердження Положення про батьківський актив. Молодійського ліцею.
    Доповідач: Оксана МАНДРЕК, ЗВР
  • 4. Про результати діяльності Молодійського ліцею за 2021/2022 н.р.
    Доповідач
    і:
  • Філіча САРАФІНЧАН, директор ліцею
  • Олена КРУЛІКОВСЬКА, ЗНВР
  • Оксана МАНДРЕК, ЗВР.

Загальним рішенням було оцінено роботу Молодійського ліцею протягом 2021/2022 н.р. на високому  рівні.

Дійсно, для досягнення мети можна використовувати різні дороги і способи пересування. Можна йти з кимось, а можна й поодинці. Не так важливо, який спосіб обрати. Важливо розуміти, що їх багато. Ми теж, працюючи в Молодійському ліцеї, щодня обираємо шляхи для досягнення мети, що поставлена нами на початку навчального року. Звичайно, не всі дороги було легко пройти, але вони були цікавими, неповторними  завдяки спільним зусиллям шлях під назвою 2021-2022 н.р. було пройдено. Наші досягнення – це результат співпраці всіх учасників освітнього процесу: адміністрації закладу, педагогічних працівників, технічного та обслуговуючого персоналу , спільно з батьківською громадськістю, учнівським самоврядуванням під безпосереднім керівництвом Чагорської сільської ради.

Взаємоузгодженість вимог закладу освіти, батьків до виховання та розвитку дитини – запорука успіху особистості. Процес удосконалення матеріально-технічної бази триває та покликаний створити комфортні умови, сприятливе освітнє середовище. Ми переконані, що спільними зусиллями наш ліцей буде набувати нових барв. Інакше не можна – наше надійне майбутнє народжується в якості сьогоднішньої роботи.

Висловлюємо всім вдячність за творчу і сумлінну працю. Сподіваємося, що набутий досвід вирішення освітніх проблем забезпечить успішну практичну реалізацію завдань і викликів, які стоять перед нашим закладом.

Віримо, що в Україні скоро настане МИР та злагода. Ми зможемо успішно та результативно комунікувати  у стінах Молодійського ліцею.

ПОЛОЖЕННЯ про порядок звітування директора Молодійського ліцею перед педагогічним колективом та громадськістю

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (19.08.2022)
Переглядів: 176 | Рейтинг: 0.0/0