Тиждень духовності

#ТижденьДуховності2023 #НПВБуковина2023

У Молодійському ліцеї пройшов тиждень духовності, присвячений розвитку моральних та етичних цінностей серед учнів. Протягом тижня було проведено ряд заходів, які сприяли поглибленню знань у цій галузі та вихованню духовної культури серед учнів.

Програма тижня включала в себе уроки про те, як розвивати свою духовність та як зберігати моральні цінності в житті, духовні бесіди та обговорення важливих тем, пов'язаних з релігією, мистецтвом та культурою.

Учні ліцею були зацікавлені в цій темі та активно брали участь у заходах, ділилися своїми думками та досвідом. Тиждень духовності став корисним досвідом для учнів та вчителів, які отримали нові знання та навички для розвитку своєї духовності.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (07.04.2023)
Переглядів: 92 | Рейтинг: 0.0/0