Тиждень Духовності

Тиждень Духовності в Молодійському ліцеї

У Молодійському ліцеї відбувся  Тиждень Духовності, присвячений розумінню та вивченню духовних цінностей. Цей тиждень став особливим часом, коли учні мали змогу поглибитися в духовному світі, розкрити власну внутрішню сутність та зрозуміти значення моральних принципів у житті.

На початку тижня, учні 4-6 класів брали участь у захоплюючих уроках під назвою "Стежками Ісуса Христа". Вони вивчали життя та навчання Ісуса Христа, а також роздумували над Його принципами милосердя, толерантності та любові до ближнього. Ці уроки допомогли молодим учням розширити свої знання про християнство та виховати почуття поваги до релігійних традицій.

Учні 7-х класів зосередились на читанні Євангелія від Івана і обговорюванні Чудес Ісуса Христа. Вони вивчали різні дії та вчинки Ісуса Христа, Його проповіді та притчі, що були відображені в цьому святому писанні. Учасники зустрічей обмінювалися думками та інтерпретаціями цих текстів, намагаючись зрозуміти глибинний зміст і послання, яке Ісус Христос прагнув передати.

Під час Тижня Духовності, великий акцент був зроблений на різноманітних методах навчання, якими користувався Ісус Христос. Учні вивчали, як Він використовував бесіди, розповіді, проповіді та притчі, а також демонстрував принципи через свої вчинки та дива. Це надихало учнів усвідомити, що в дусі духовності можна навчатися та виховуватися не тільки через слова, але й через дії та приклад.

Один з важливих аспектів Тижня Духовності було розглядання різних див, які Ісус творив перед своїми учнями. Учні досліджували записані в Євангеліях дива Ісуса та ділилися власними спостереженнями та враженнями. Цей підхід дозволив молодим людям усвідомити, що духовність має безмежний потенціал і може відкривати нові горизонти розуміння світу.

Тиждень Духовності в Молодійському ліцеї виявився надзвичайно цікавим та пізнавальним для учнів. Він допоміг молоді розширити свій духовний світ, зрозуміти цінність моральних принципів та навчитися бути більш толерантними та співчутливими. Цей тиждень став важливою складовою частиною формування особистісного розвитку та духовності учнів, які в майбутньому зможуть принести позитивні зміни у світі навколо них.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (19.05.2023)
Переглядів: 82 | Рейтинг: 0.0/0