Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу з 14 по 18 листопада 2022 року соціальним педагогом Куцак Т.Л. та практичним психологом Суслик М.В.  було проведено ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ під девізом «Ми різні – в цьому наше багатство. Ми разом -  в цьому наша сила».
Протягом тижня школярі брали участь у різноманітних виховних, розважальних і просвітницьких заходах. Кожний день тижня мав свою назву: понеділок «День доброти», вівторок «День тактовності», середа «День взаєморозуміння», четвер «День толерантності», п’ятниця «День відкритих сердець».
Загалом проведені заходи формували в учнів загальнолюдські моральні цінності, поширювали серед шкільної молоді принципи терпимості, сприяли налагодженню толерантних взаємин між учасниками навчального процесу.
   Тиждень толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (21.11.2022)
Переглядів: 124 | Рейтинг: 0.0/0