Тиждень української мови та літератури

З метою сформованості особистості, розвитку інтелектуальних творчих здібностей школярів, вміння самостійно працювати з додатковою літературою, виховання інтересу до літератури та мови в Молодійському ліцеї розпочався Тиждень української мови та літератури.

Iнтелектуальна гра «Де логіка?» зацікавила учнів 10-А класу. Наші учасники довели, що в житті потрібно завжди мати логічний підхід і зважати на аргументи!

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято гуртує нас усіх на шляху відродження духовності, зміцнення державності. 9 листопада об 11:00 учні  нашого ліцею спробували свої сили у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.Писали старанно, натхненно і з неймовірним хвилювання. Адже текст, написаний Іриною Цілик, розчулив кожного УКРАЇНЦЯ. Нехай кожен дім вистоїть, як фортеця, а наш спільний ДІМ якнайшвидше стане вільним, незалежним і чистим!

У День української писемності та мови розпочався

ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Флешмоб   «Величаємо рідну мову - берегиню нашого народу!»

Презентаційний меседж «Рідна мова чиста, як роса…» був проведений в 11-х класах

« Виготовлення стіннівок та листівок »

Вихованці ліцею, учні 9-А класу, малювали стіннівки з висловами про рідну мову «Плекаймо мову!». Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

Мовознавча гра « Слово відмикає серце »

Наша мова дуже багата й різноманітна. Коли говорять про мову, мають на увазі- слово. Без знань слів, не можна знати мови, користуватися нею. Метою мовознавчої гри "Слово відмикає серце" було навчити учнів застосовувати здобутті знання на практиці, розвивати інтерес до вивчення рідної мови, виховувати взаємоповагу, вміння працювати в колективі.

Творчий конкурс «Дивосвіт»

(складання оповідань, казок і майстрування книжечки)

Мова - це кордон!

Ірина Фаріон