Великоднем!

Дорогі вчителі, батьки та учні ліцею!

Від імені Молодійського ліцею ми щиро вітаємо Вас зі світлим святом Воскресіння Христового, Великоднем! Це свято символізує перемогу життя над смертю, любові над ненавистю та світла над темрявою.

Ми хочемо висловити свою щиру подяку вчителям ліцею за вашу невтомну роботу, терпіння і мудрість, завдяки яким наші учні отримують знання і навички, необхідні для розвитку та зміцнення їхнього майбутнього. Ви справжні світловіди, які направляють їх у світ знань і відкриттів.

Батькам хочемо висловити вдячність за вашу підтримку і любов, яку ви даруєте своїм дітям. Ви є основою, на якій формується характер і світогляд майбутніх поколінь. Ваша самовіддача і небайдужість є прикладом для нас усіх.

Дорогі учні, у цей святковий день хочемо побажати вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, натхнення і віри у свої сили. Пам'ятайте, що навчання є вашим шляхом до успіху та самореалізації. Вивчайте нове з радістю, розвивайте свої здібності та прагніть до зірок.

Шановні  співробітники ліцею – всі, хто допомагає у нашому навчальному закладі! Ми не можемо забути висловити свою вдячність вам за вашу працю та незмінну підтримку. Ви є невід'ємною частиною нашої великої родини, і ваші зусилля створюють комфортне та затишне оточення для розвитку і навчання наших учнів. Ви піклуєтеся про порядок і чистоту приміщень, забезпечуєте смачні та корисні страви, а також допомагаєте у вирішенні багатьох адміністративних питань. Щиро дякуємо вам за вашу відданість та професіоналізм.

Хай у вашому житті завжди панує мир, добро і гармонія. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями, Молодійський ліцей

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (16.04.2023)
Переглядів: 111 | Рейтинг: 5.0/1