Вирішуємо конфлікти мирним шляхом

Вирішуємо конфлікти мирно і конструктивно

Відомий французький письменник Антуан де Сент Екзюпері назвав людське спілкування найбільшою розкішшю на світі. Спілкування людей – тонкий і складний процес. Кожен із нас вчиться цього усе своє життя, здобуваючи досвід часто через помилки і розчарування. На жаль, нерідко ми потрапляємо у ситуації, які визначаємо як конфліктні. Вони вносять напруження у стосунки, позбавляють спокою і радості. Що менше виникає конфліктів, то краще можуть порозумітися люди.

13.02.2023 року практичний психолог ліцею Марія Суслик  провела тренінгове заняття на тему: «Вирішуємо конфлікти мирним шляхом».  Метою заняття було формування вміння вирішувати конфліктні ситуації, попереджуючи їх виникнення, поважати особистість кожної людини, визначати стилі поведінки педагога в конфліктних ситуаціях, формувати навички конструктивної взаємодії членів педагогічного колективу , навчати запобігати конфліктам, уникати образ, мирно розв'язувати їх, тактовно відстоювати свою думку, дискутувати за допомогою аргументів .

Під час тренінгу були використані такі вправи«Асоціативний ряд», «Незакінчене речення», « Наслідки конфлікту», «Мозкова атака», а також техніка виведення образи «Пустий стілець».

Педагоги брали активну участь у виконанні вправ. Ділилися досвідом, як вирішувати конфліктні ситуації.  Заняття було цікавим та змістовним.

Заключне слово педагога:

-Доброзичливість людей один до одного може допомогти не лише у вирішенні конфлікту,а й запобігти  його виникненню.

- Давайте закінчимо нашу зустріч на оптимістичній ноті, з вірою в те, що кожен з нас може внести свою часточку добра  в людські стосунки.

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (15.02.2023)
Переглядів: 104 | Рейтинг: 5.0/1