Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Цьогоріч Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи».

Велике значення для утвердження національної самосвідомості українців мають народні звичаї, обряди, традиції, свята, які є невід’ємною частиною повсякденного життя і засобом збереження української ідентичності, його національної свідомості та людської гідності, головним чинником відродження українського народу, адже в цих життєдайних джерелах – душа народу.

У бібліотеці Молодійського ліцею були проведені ряд заходів: книжкові виставки, бесіди, майстер – класи «Подарунок для героя», виготовлення брошур  «Українські обереги», виготовлення листівок для воїна, конкурс малюнків «Дякую захиснику України», смайл-опитування «Що таке патріотизм?» та інші.

Читачі активно приймали участь у заходах, ділились своїми враженнями від знайомств зі світом книг, а саме про Україну.

Оформлено книжкову виставку «Моя незламна Україна».

З читачами-десятикласниками проведено смайл - опитування «Що таке патріотизм?».

Адже у такі непрості часи для нашої держави важливо виховувати у дітей почуття любові до рідної країни, гордості за свою національну приналежність.

Здобувачі освіти разом з педагогами з любов’ю та молитвами виготовляли ангелики-обереги та написали листи підтримки нашим воїнам з побажаннями та словами вдячності, які будуть передані на передову нашим Захисникам України, нашим Героям.

Проведено конкурс малюнків «Дякую захиснику України».

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (04.11.2022)
Переглядів: 144 | Рейтинг: 0.0/0