Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

З 19 по 23 вересня в Молодійському ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Практичний психолог Суслик М.В. та соціальний педагог Куцак Т.Л. у закладі провели просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення цькування.

Повчальними були бесіди з елементами тренінгу на тему:« Стоп булінг !». У 10-А класі було проведено тренінгове заняття : «Зупинимо булінг!» Особливу увагу зупиняли на відмінностях булінгу від конфліктів чи сварок. Розповідали й про види принижень.

Також учні ліцею мали змогу переглянути відеоролики: «Булінг. Як захистити себе – поради від поліціянта», «Шкільний булінг», «Булінг у шкільному колективі».

Шановні ліцеїсти, сподіваємося, що Ваші права не будуть порушуватися, адже наш ліцей – це справжній дружній дім, де кожен може простягнути «руку допомоги». Якщо у Вас вдома чи в інших місцях трапляються конфліктні ситуації – не мовчіть! Звертайтеся до шкільних омбудсменів, вчителів, класних керівників, батьків або ж за телефонами довіри, які розміщені на дошці оголошень!

Категорія: Новини нашої школи | Додав: Molodia (23.09.2022)
Переглядів: 144 | Рейтинг: 0.0/0